Mano skaitomi blogai

Dabar vyksta blogerių savireklamos savaitė, per kurią blogeriai dalijasi savo mėgstamiausių tinklaraščių TOP 12. Aš irgi norėčiau prisidėti, nors 12 nesurinksiu – turiu tik keletą nuolat skaitomų blogų, į kitus dažniausiai patenku atsitiktinai, radus nuorodą Facebooke. Taigi čia yra keletas blogų, kuriuos nuolat skaitau:

  • Enorca – tai mano pats mėgstamiausias blogas. Net žodžių trūksta apsakyti, koks jis yra geras, kartais galvoju, kokia didžiulė laimė, kad pasaulyje egzistuoja toks žmogus kaip jo autorė. Temos – daugiausia medicina, taip pat visokie socialiniai reiškiniai, knygų ir filmų recenzijos. Recenzijų ypatybė ta, kad jos visada būna daug geresnės už tą knygą/filmą, apie kurį rašoma.
  • Aš daktaras, aš žinau – blogas daugiausia apie mediciną. Jį autorė pradėjo rašyti būdama internatūroje, dabar ji šeimos medicinos rezidentūroje. Rašo labai gerai, rašo su meile savo darbui ir tai matosi.
  • Samuelis Smailsas – dar labai naujas blogas, bet su geru potencialu, nes jo autorius yra įžvalgus ir turi gerą humoro jausmą. Tikiuosi, kad jis toliau rašys šį blogą. Tematika – absurdiškas humoras, socialiniai reiškiniai.
  • Daiva Repečkaitė – blogas apie socialinius reiškinius, feminizmą, politiką ir kitus dalykus.
  • Feminizmas – neblogas blogas, skirtas informuoti apie feminizmą, deja, nusibaigė vos tik prasidėjęs.
  • Rokiškis Rabinovičius – nėra ką komentuoti, visi ir taip žinot.

Na o kiti mano skaitomi blogai yra teminiai, specifinėmis temomis, daugiausia anglų ir vokiečių kalbomis, todėl jų čia neįtrauksiu.

(Čia programėlė, kurią atsisiunčiau ką tik, specialiai blogų skaitymui – įkvėpė šita blogerių savireklamos akcija. Manau, po to atrasiu ne tik 12, bet ir dar daugiau tinklaraščių.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *